Щоб тема освітлення був зрозуміліша тим, хто його вибирає та використовує, ділимося з вами порадами та рекомендаціями.
Температура кольору вказує колір джерела світла. Вимірюється у Кельвінах (К). Хоча існують спеціальні кольори світла (наприклад, синій, жовтий, червоний), в основному освітлення має білий колір. Він варіюється від екстра теплого білого світла до денного. Чим нижче число Кельвіна, тим теплішим (більше червоного) буде колір. Чим вище число Кельвіна, тим він буде холоднішим (більше синього).
Щоб вибрати відповідну колірну температуру, продумайте мету освітлення, враховуйте розміри та формат приміщення.
Розповідаємо на прикладах.
Екстра тепле біле світло (1700-2700К)
Підходить для місць, в яких затишок відіграє важливу роль - вітальні або спальні, ресторани, театри, готелі або паби. Тепла атмосфера у кімнаті дає відчути себе як вдома.
Тепле біле світло (3000-3300 К)
Призначений для загальних приміщень - приймальних, рецепцій, залів очікування, сходів або коридорів.
Холодне біле світло (3500-4500 К)
Виглядає свіжим та нейтральним, але при цьому не здається занадто холодним. При освітленні 4000 Кельвінів підвищується концентрація уваги. Тому ця колірна температура використовується у навчальних закладах та офісах.
Світлодіодні джерела світла та світильники з холодним білим світлом також часто використовуються на складах, виробничих цехах, виставкових залах, кухнях, перукарнях та салонах краси. Як акцентне освітлення світлодіодне освітлення в 4000 К підходить для музеїв та магазинів. Призначення такого підсвічування – виділити об'єкти.
Денне світло (5000-6500 К)
Підходить для операційних, процедурних кабінетів, лабораторій, друкарень чи майстерень. Таке світло наближене до натурального денного світла і необхідне для точного проведення робіт.
Сподіваємось, ця інформація допомогла вам зорієнтуватися.
А для замовлення професійного освітлення, пишіть нам у директ або дзвоніть.
Форма для связи